1. خانه
  2. /
  3. سرویس ها
  4. /
  5. مکانیک سیار

مکانیک سیار

نوشته شده در تاریخ : می 9, 2020

مکانیک سیار

مکانیک سیار امداد خودرو کشوری : 09106313155

مکانیک سیار امدادخودرو در سراسر کشور همراه شماست : 1893

مکانیک سیار | امداد خودرو مرند | امداد خودرو سمنان | امداد خودرو تبریز | امداد خودرو کرج | 09106313155

امداد باطری و باطری سازی سیار

مکانیک سیار امداد خودرو کشوری در سراسر کشور همراه شماست . جهت تماس با مکانیک سیار فقط کافیست شماره ما را به خاطر بسپارید . امداد خودرو کشوری مجهز به مکانیکسیار با لوازم یدکی کامل و اورجینال و حمل خودرو با کفی خودروبر و نیسان یدک کش بصورت شبانه روزی در سرایر کشور .

وقت کافی برای رفتن به مکانیک نداری ؟ پس دنبال مکانیک سیار هستی ؟  کلیات خدمات تعمیر تخصصی خودرو به صورت کاملا سیار را با امداد خودرو کشوری حضرتی دنبال کنید  . ما با بهترینها و افراد متخصص مکانیک سیار در تمام نقاط در خدمت شما عزیزان هستیم . کلیه تعمیرات مکانیکی  و سیم کشی و آچارکشی خودرو  خود را به ما بسپارید  .

دیگر نیازی نیست به تعمیرگاه بروید کافیست با ما تماس بگیرید تا مکانیک سیار متخصص ما به منزل شما بیاید . کلیه سرویسهای دوره ای خودرو  و تمام خدماتی که یک راننده نیاز دارد با سرعت در محل شما حاضر خواهد شد .

کلیه خدمات تعمیر خودرو در محل توسط ما صورت میگیرد  . بهترین لوازم یدکی خودرو مورد نیاز نیز در صورت تمایل همراه مکانیک به محل فرستاده میشود . کلیه  مشکلات خودرو خود را به تعمیرکار سیار ماشین بسپارید .

مکانیک سیار و تعمیرگاه مجاز امداد خودرو با مجوز از سازمان های مربوطه :

مکانیک سیار امداد خودرو : 09106313155

خدمات مکانیک سیار : امداد خودرو حضرتی

تست دیاگ در محل – تعمیر ایسیو در محل – تنظیم و تعویض سنسور خودرو در محل – تعویض لنت ترمز در محل – تنظیم مصرف سوخت در محل – شستشوی انژکتور  در محل – تعویض یا بازدید شیلنک های آب – تعویض یا بازدید شیلنک های بنزین – تعویض شمع و وایر در محل – تعویض سرسیلندر در محل – تنظیم موتور و تعمیر تخصصی موتوری ماشین در محل –

سرویس کوئل ماشین در محل – تعویض واتر پمپ در محل – تعویض پمپ روغن در محل – تعویض رادیاتور در محل – تعویض ترموستات در محل – تنظیم سیستم گرمایشی و سرمایشی در محل – تعویض ضدیخ در محل – بازدید جلوبندی خودرو در محل

خدمات جلوبندی سازی سیار

تعویض صفحه کلاچ در محل – تنظیم چرخ ها در محل – تعویض بلبرینگ چرخ در محل  – تعویض سیبک  و بوش طبق در محل – تعویض پلوس و سرپلوس در محل – تعمیر تخصصی گیربکس در محل – تعویض و بازدید اکسل عقب خودرو در محل

تعویض روغن و باتری

تعویض روغن موتور در محل – تعویض روغن گیربکس در محل – تعویض فیلتر روغن  و صافی بنزین در محل – تعویض باتری در محل – کابل به کابل ماشین در محل

مکانیک سیار یکی دیگر از خدمات امداد خودرویی مرکز حضرتی می باشد. مکانیک سیار همواره یکی از نیازهای مهم و حیاتی برای تمامی راه ها و جاده ها و داخل شهر ها و روستاها می باشد .

در صورتی که شما نیز می خواهید از خدمات مکانیک سیار در هر زمان و مکان و فارغ از هر گونه اضافه کاری داشته باشید ، می توانید از خدمات ارائه شده توسط امداد خودرو حضرتی بهره مند شوید .

ما در طول سال های فعالیت خود تلاش کردیم تا در هر زمینه از بخش های امدادی ، تیمی متناسب با متخصصین کار بلد بکار گیریم. این امر در تیم مکانیک سیار نیز اعمال شده است .

با یک تماس تعمیرکار ما به صورت شبانه روزی درمحل حاضرشده وخودرو شما را رفع عیب و راه اندازی میکند .

تعمیرکار سیار : شرکت امداد خودرو حضرتی

تعمیرکار سیار از جمله خدماتی است که همیشه مورد نیاز واقع می شود . تعمیرکار سیار به فردی گفته می شود که تمام تجهیزات اولیه تعمیر خودرو و همچنین تجربه تعمیر خودرو را داشته باشد و در صورت نیاز سریعا در محل مورد نظر حاضر شده و اقدامات لازم جهت تعمیر خودرو را انجام دهد . اگر مشکل خودرو به دست تعمیرکار سیار قابل حل نبود و نیازمند تعمیرگاه جهت تعمیر بود، خودرو توسط یدک کش به تعمیرگاه حمل می شود .

تعمیر خودرو در محل : امداد خودرو حضرتی

تعمیر خودرو در محل یکی از مزیت های تعمیرکار سیار محسوب می شود . و قاعدتا زمانی که از تعمیرکار سیار یاد میکنیم به یاد تعمیر در محل نیز خواهیم افتاد. تعمیر در محل بدین معنا است که در هر گوشه ای از شهر که حضور داشته باشید، تعمیرکار سیار به آن محل اعزام می شود .

در صورتی که خودرو شما دچار مشکل شده و نیازمند تعمیرکار سیار هستید، می توانید با امداد خودرو مرکز 24 تماس حاصل نمایید.

خودروئی که به محل اعزام میشود بالوازم یدکی کامل میباشد.

تعمیردرمحل تمامی خودروها پذیرفته میشود.

تعمیردرمحل سراسری و شبانه روزی

باتری به باتری ، نقص فنی ، تعویض لاستیک ، زنجیرچرخ ، پمپ بنزین ،

تعویض تسمه دینام و شیلنک جات و سیم کشی و… توسط اکیپ امداد خودرو حضرتی انجام میگیرد .

مکانیک امداد خودرو حضرتی | تعمیر در محل انواع خودروهای ایرانی و خارجی

 

.